Dzieje się …

Ostatnio dużo się działo i chcę Ci o tym opowiedzieć. Też przepraszam – obiecany nowy wpis w temacie grafologii jeszcze jest w formie szkicu. Dużo się dzieje i nie zdążyłam go skończyć.

Na portalu Wiara w biznesie pojawił się trzeci artykuł z cyklu o talentach – Rozwijanie talentów to proces. Jeżeli chcesz wiedzieć przez jakie etapy musisz przejść oraz na jakie pułapki uważać, to koniecznie go przeczytaj. Wystarczy kliknąć tutaj.

W drukowanej wersji Pulsu Biznesu (11.05.2015) pojawił się artykuł o wykorzystaniu GCP Method w rekrutacji. O korzyściach ze stosowania analizy pisma w biznesie opowiadał w nim Tomasz Nazaruk – dyrektor generalny Ricoh Polska. Artykuł jest też dostępny w elektronicznej wersji pod tym linkiem.

Żeby poznać GCP Method z innej perspektywy zajrzyj do działu Rekomendacje. Właśnie dodałam tam maila od zadowolonej klientki. Mały cytat: „Generalnie jestem pod wrażeniem, że tak w piśmie wszystko widać.”

Ostatnio prowadziłam też warsztaty „Networking, czyli umiejętność budowania relacji biznesowych” dla dwóch, świetnych grup. Taka praca to czysta przyjemność! Jako dowód załączam zdjęcie.

Netwirking gr 2

W najbliższym czasie będę uczestniczyć w kongresie Ewolucja organizowanym przez fundację Ladies Business Class. Nie mogę zdradzać za dużo szczegółów, ale zachęcam do śledzenia aktualności na stronie fundacji. A na początku czerwca będę mieć przyjemność wygłosić referat na XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii Rozwojowej. Jak myślisz o czym będę mówić? Oczywiście o piśmie ręcznym, a dokładnie jak nauka pisania wpływa na rozwój dziecka.

W wakacje chcę uruchomić newslettera. Jak widzisz nie publikuje regularnie. Dlatego raz w miesiącu chcę wysyłać informacje o tym, co się działo na blogu. W każdej chwili możesz się zapisać, wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie.

Zaglądaj też na facebooka, tam również dużo się dzieje!

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.