O mnie

Jestem psychologiem, grafologiem, konsultantem i wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Absolwentką Instytutu psychologii UKSW w Warszawie, Podyplomowych Studiów Ekspertyzy Dokumentów na Uniwersytecie Wrocławskim. Obroniłam doktorat: „Analiza pisma ręcznego jako metoda diagnozowania osobowości. Podejście psychometryczne”.

Przeprowadziłam największe na świecie badania z zakresu psychologicznej analizy pisma ręcznego, dzięki którym stworzyłam GCP Method. Jest to metoda, dzięki której można trafnie określić styl funkcjonowania osoby, poznać jej silne strony, sposób myślenia, sposób planowania, podejmowania decyzji i wiele innych.

Metoda często wykorzystywana jest w firmach np. w procesach rekrutacyjnych czy w zarządzaniu zespołem. Pozwala zwiększyć efektywność m.in. przez projektowanie środowiska pracy wg predyspozycji i kompetencji osoby. Jest też przydatna i stosowana w konsultacjach dla osób prywatnych. O trafności wyników przeczytają Państwo w rekomendacjach.

Współpracuje z czołowymi światowymi i krajowymi firmami, wspomagam duże i średnie przedsiębiorstwa, udzielam też konsultacji osobom prywatnym.

Wspomagam ludzi w osiągnięciu tego czego chcą, pragną, o czym marzą. Staram się, aby każdy lepiej poznał siebie, rozpoznał swoje talenty i mocne strony, odnalazł sens i był spełniony w tym co robi.

Co dokładnie robię, jak to działa i co można dzięki temu zyskać.

GCP Method doskonale sprawdza się jako niezwykły prezent – voucher.

Ciekawostki

  • Można mnie usłyszeć, zobaczyć lub przeczytać artykuły w różnych mediach, byłam m.in. coachem w Programie „Motywacja jest kobietą” (więcej można znaleźć tutaj).
  • Jestem autorką największych na świecie badań z zakresu analizy pisma ręcznego, na ich podstawie została opracowana metoda GCP Method, która określa profil osobowości.
  • Posiadam kilka certyfikatów m.in. Certyfikat CoachWise™ Essentials oraz „Lider edukacji coachem” – program budowania przywództwa w edukacji
  • Byłam członkiem Zespołu Ekspertów Zewnętrznych ds. Analiza Delphi Narodowego Programu Foresight Polska 2020