Regulamin Newslettera

  1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Graf i Ty Zuzanna Górska na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
  2. Dla skutecznego zapisania się do Newslettera konieczna jest akceptacja niniejszego Regulaminu.
  3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą przesyłaniu wiadomości o charakterze informacyjnym, promocjach, konkursach, wydarzeniach i nowościach, a także informacji handlowych i ofert handlowych dotyczących działalności Graf i Ty Zuzanna Górska na podany w procesie zapisu adres e-mail.
  4. Zapisując się do Newslettera osoba akceptuje regulamin.
  5. Zapisując się do Newslettera osoba wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych przez Graf i Ty Zuzanna Górska z siedzibą w Warszawie przy ul. Odolańskiej 11/7. Administratorem danych osobowych jest Administrator bloga. Administrator przetwarza dane w celu prowadzenia bloga i do celów marketingowych zgodnie z przepisami prawa, w szczególności postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.
  6. Adresy poczty elektronicznej, ani inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
  7. Zapisując się do Newslettera osoba wyraża zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na podane przez siebie konto e-mail.
  8. Z newslettera można wypisać się w dowolnym momencie korzystając z odnośnika w wiadomościach.
  9. Administrator bloga zastrzega sobie prawo usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez inne osoby.
  10. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administrator bloga zastrzega sobie prawo do zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno – organizacyjno – ekonomicznych bez konieczności informowania o tym osób zapisanych do Newslettera.